Chcete rozpustit své bloky a nechat energii volně proudit? S lehkostí, radostí a láskou. ..a co vše je ještě možné?

Přečtěte si, jak jsem terapii zažila na vlastní kůži a co se u mě osobně změnilo tady>>.

 

 

Terapie Access Bars©

Jak terapie probíhá

a jaké jsou její výsledky?

Metoda Access Bars probíhá v klidném a příjemném prostředí. Klient leží na lehátku na zádech a terapeut přikládá své ruce postupně na konrétní body na hlavě.

Každý bod je propojen s některou životní oblastí. Jsou zde body na peníze, kreativitu, sexualitu atd. Speciální prací s energií umožňuje tato metoda uvolnění jednotlivých bloků v bodech, kde je to zrovna potřeba.

Při terapii můžete cítit nejrůznější fyzické pocity v těle, např. brnění, cítit odcházející napětí v konkrétních oblastech nebo vidět nejrůznější obrazy spojené s tou kterou oblastí.

Několik dní po terapii můžete začít vnímat určité změny ve vlastním pociťování či chování. Naprostá většina lidí se cítí uvolněnější a klidnější, lépe naladěná. K některým přicházejí obrazy a až jasnovidecké záblesky, další jsou podiveni, jak některé situace nebo osoby najednou vnímají jinak, s větší lehkostí. A to je teprve začátek. Tato metoda vám dokáže úplně změnit život.

Pokud to máte ke mně daleko, můžete si pro sebe lehce najít toho správného terapeuta Access Bars přímo ve svém regionu zde na této stránce 😉

Aktuální reference z terapie Access Bars:

„Chtěla jsem Ti ještě jednou poděkovat za Bars, protože to bylo boží a musím říct, že od tý doby je to fakt šrumec! Hned třetí den jsem přestehovala celý obývák a více méně pořád něco někam přesouvám 😂 Nevím, jaká energie se uvolnila, ale prostě cejtim, že mi některý rozmístění věcí kolem přestalo vyhovovat.
Mnohem míň se rozčiluju.. ve smyslu, že si vcas uvědomím něco jako „vážně se chci vztekat? Není to zbytečný?“ 🤣 A vůbec se cejtim tak celkove jinak. Nacpala jsem se kamarádce do dělání zdravých dortů a jinejch věcí na mlsání a tím teď hodně žiju. Dlouho jsem necejtila takovou porci energie a hlavně motivace! Bomba.. tohle jsem vážně nečekala.. DĚKUJU!“

 

KATKA

Share This