Cvičení Čchi-kung

Kurzy a semináře Čchi-kung Děčín, Ústí nad Labem, severní Čechy

Kurzy Čchi-kung v Děčíně a Ústí nad Labem, semináře se cvičením Čchi-kung v severních Čechách.

 

Co je to Čchi-kung?

 

Čchi-kung je soubor cvičení, původně součástí čínské medicíny, který je využíván jako prevence onemocnění a k obnově vitálních sil. Během praktikování Čchi-kung se pracuje s vlastní tělesnou energií Čchi. Ta by měla v těle volně proudit, aby mohly všechny systémy těla bez potíží fungovat.

Když dokážete pracovat se svou Čchi – životní sílou, můžete podpořit samoléčebné schopnosti těla, podpořit své zdraví a nastartovat omlazování buněk. Zároveň se pracuje s emocemi a myslí, abychom se v sobě vyznali, dokázali obojí lépe ovládat a byli psychicky odolnější.

 

Jedinečnost cvičení Čchi-kung pro ženy

 

Lekce v programu pro zdraví a harmonii ženy nejsou jen o cvičení. Celý koncept je zaměřen a vyvinut speciálně pro nás, jemné, křehké a přesto silné bytosti. Protože naše těla a naše duše vyžadují specifický – jinový – přístup. To je to, co nám v současném životním stylu často tolik chybí… Jedná o se tedy o cvičení pomalé, jemné a plynulé.

Kromě samotné výuky Čchi-kung cviků, je obsahem lekce také vzájemné sdílení, ladění a relaxace. Cílem je dostat do harmonie tělo, mysl a ducha, abychom mohli skutečně naplňovat svůj životní potenciál a být prostě šťastné.

Share This