Cvičení Čchi-kung

podle školy

Živý Čchi-kung Michaely Sklářové

Na konci kurzů prosím ženy o zpětnou vazbu o tom, jaký vliv na ně má cvičení Čchi-kungu.

Je úžasné sledovat, jak během doby trvání kurzu, postupně začínají zářit, usmívat se, vypadat mladší a popisují změny a efekty, ať už fyzické, psychické nebo životní.

Některé věci se opakují, a tak jsem vybrala několik reflexí klientek pro vaši lepší představu:

V průběhu kurzu jsem si uvědomila, že na sebe běžně vůbec nemyslím, že jsem se někde v životě zapomněla. Pracuji teď na sobě, denně procvičuji, co jsme se naučili, prodýchávám, prožívám a průběžně žiji Čchi-kungem…

Díky Zuzce cítím, že mám život ve svých rukou a že mohu dosáhnout svých snů a být sama sebou.

Martina

Začala jsem pociťovat příval energie a dobré nálady. Přestala mě bolet kolena a záda, vymizely gynekologické potíže a začaly mizet i tukové bulky na těle.

Vytrácí se splín a deprese, naopak jsem si začala jsem sama sebe vážit, vnímat své tělo. Přišlo zklidnění a více prožívání tady a teď. Dovoluji si skutečně být ženou. Do mého života začaly přicházet pozitivní změny!

Iveta

První, co mě napadne jako reflexe kurzu je slovo „radost“. Najednou si uvědomuji a prožívám věci, které tady byly dřív, ale já je neviděla. Teď už se dokážu zastavit i v obyčejných situacích a uvědomit si, že jsem v přítomnosti, prožívat naplno to, co se zrovna děje.

Dřív jsem se automaticky honila za něčím, co ani  nedokážu pojmenovat. Nabyla jsem sebejistoty, jsem vyrovnanější a klidnější. Navíc mě už nebolí záda, páteř ani hlava.

Dáša

Změny, které u mě nastaly: hlubší, vědomé a plnější dýchání, lepší držení těla, jistější chůze, větší klid a prožívání přítomnosti.
Lenka

Share This