Kdo jsem a co dělám?

Pomáhám svým klientům nastolit v životě vnitřní i vnější harmonii. Jednoduše řečeno – pracuji s energiemi a pracuji s člověkem na více úrovních. 

Využívám k tomu tři úžasné a osvědčené metody:

  • cvičení s vlastní vitální energií člověka Čchi-kung k podpoře zdraví a vnitřnímu zklidnění, uvolnění stagnací a rozhýbání případných „stojatých vod“,
  • umění Feng Shui, které pracuje na úrovni prostoru a zároveň s jedinečností osobní astrologie člověka, kde nastavujeme energetické toky a dlouhodobě příznivou energii,
  • terapii Access Bars pro okamžité uvolnění bloků na fyzické a mentální úrovni jednotlivce, získání nadhledu nad situacemi a pocit lehkosti

Můj příběh

S velkou pokorou dnes děkuji za to, že jsem prošla všemi momenty, které mě přivedly až do tohoto okamžiku. Jsem šťastná, protože se mohu se věnovat tomu, co mě baví! Svou cestu osobního rozvoje a práce s energiemi vnímám jako poslání.

V současné době jsem se dostala do bodu, kdy pracuji s klientem, pro co nejlepší výsledky, na více energetických úrovních.

Zvnějšku díky prostoru, kde se často nachází tak, aby energie pracovaly pro člověka a ne proti němu. Zevnitř, kdy se zájemce učí pracovat se svou vlastní vitální energií, zklidnit mysl, ozdravit tělo a používat k tomu svůj dech. Nakonec také terapeuticky – tedy okamžitým uvolněním bloků, které si v sobě za celý život nastřádáme a neseme, které nás často stahují dolů a nedovolí prožívat radost tady a teď.

Kombinace těchto metod je ve výsledku velmi efektivní a přínosná pro člověka na jeho životní cestě, pokud se chce vyvíjet, vzít život pevně do svých rukou a přestat být obětí okolností.

 

Cesta k Feng Shui a Čchi-kungu

Jako první jsem se prakticky začala věnovat starověkému umění práce s prostorem Feng Shui. Samotná cesta až k dnešku rozhodně nebyla přímá, spíš bych řekla krapet hrbolatá. V jedné chvíli jsem dokonce na celé Feng Shui zanevřela s tím, že to takhle přece nemůže fungovat a v knihách stejně radí každý autor něco jiného! Možná máte podobnou zkušenost 🙂

Raději, než na knihy a snahu podle pouček v nich si něco doma upravit, jsem se tedy vrhla na opravdové studium tohoto umění. Po několika šlápnutích vedle jsem našla toho správného učitele. Během let studia jsem si otevřela vlastní poradenskou praxi, kterou jsem postupně rozšiřovala o další přístupy.

Feng Shui pro mě byla první branou do studia práce s energiemi. Přirozeně se dostavil zájem o další obory. Vždycky mě přitahovala bojová umění, zajímala jsem se o ně od mládí.

Nicméně v době, kdy do mého života vstoupila vážná nemoc a já se rozhodla vzít zdraví do svých rukou, nadešel čas, abych se fyzickému pohybu v podobě východních umění začala opravdově a intenzivně věnovat.

Původně jsem tedy Čchi-kung začala cvičit jen pro sebe jako podporu vlastního zdraví. Ale jeho účinky na zdraví, rovnováhu těla a mysli jsou tak zásadní, že cítím potřebu toto poznání sdílet s ostatními a šírit dál do světa!

Vystudovala jsem lektorskou školu Živý čchi-kung Michaely Sklářové, která mě oslovila pojetím programu Tao ženy – cesta ženy. Míša mě skvěle připravila nejen po praktické a teoretické stránce na vedení vlastních kurzů. Součástí studia byl i další osobní vývoj v oblastech, které jsem až dosud spíše míjela. A i když to nebylo vůbec lehké, za tyto zkušenosti jsem nyní nesmírně vděčná.

 

Cesta srdce

Sebepoznání, osobní rozvoj a práce s energiemi se staly součástí mého života. Tohle je moje osobní cesta – cesta srdce – a těším se na všechna další dobrodružství života, kam mě zavede.

Každý den se snažím být v souladu sama se sebou a s vyšší mocí, která lehce vede mé kroky. Stále nacházím další souvislosti a inspirace, přicházejí ti správní lidé…

Jsme všichni v proudu života a vše je v tuto chvíli přesně tak, jak má být. Mou vizí je, že psaním a mluvením o těchto věcech dokážu inspirovat třeba zrovna Vás ke změně vnímání života, světa a sama sebe. Se změnou vnímání pak přichází změny v prožívání, cítění, myšlení a ve výsledku je tak možno změnit k lepšímu celý svůj život, být jeho skutečnými tvůrci.

Ráda bych se tedy díky tomuto blogu s vámi podělila o své zkušenosti a náhledy na svět. Ušetřit vám čas, který jsem strávila hledáním a odbočováním do slepých uliček já sama a předat dál, co jsem se naučila. Chci vám pomoci nabrat ten správný směr ke šťastnějšímu prožívání vašeho života. Ať už skrze některou z metod, se kterými pracuji, díky mým e-bookům, kurzům nebo přímo inspirací k vašemu vlastnímu rozvoji.

 

Protože život je dar a smyslem našeho života je prožívat štěstí!

Zuzana Věchtová

Mou cestou je inspirovat k opravdovějšímu prožívání skze nalezení lásky k sobě. K lepšímu pocitu ze života díky uvědomění a změnám – ať už v myšlení, těle nebo v prostoru.

Share This