Hola hou, napsala jsem e-knihu o (nejen) stravě. Protože to, co papáme nás ovlivňuje mnohem víc, než si možná uvědomujeme. Nejde jen o stav fyzického těla, ale taky o celkový pocit ze života.

Vědomě jíst, ozdravit své tělo a radovat se ze života! Můj příběh o cestě od diagnózy nevyléčitelné nemoci skrze hledání a zkoušení všeho možného až k té správné stravě. Proti zánětu, s důrazem na trávení a střevní mikrobiom a v souladu s duší… Energie v jídle a spirituální úroveň stravy + recepty, vše ozkoušeno na vlastní kůži, vlastní zdraví.

Informace uvnitř nejsou užitečné jen ženám, ale psala jsem ji primárně pro ženy, protože původně byla součástí mého progamu Zdravá a zářivá žena.

Skvělé ohlasy mi ale ukázaly, že by si zasloužila i vlastní samostatnou cestu, protože je velkým přínosem, bez ohledu na další (především vnitřní) vlivy kolem. Najdeš v ní taky plno receptů na zdravá a hlavně i výživná jídla.

Hodnota knihy je 390,- a jelikož zatím nemám e-shop, koupě je možná přes formulář nebo zprávu na zuza@zuzanavechtova.cz.

Mějte se zářivě! 🙂

Komentáře

Mou cestou je inspirovat k opravdovějšímu prožívání skze nalezení lásky k sobě. K lepšímu životu díky uvědomění a změnám, ať už v myšlení nebo v prostoru. Více informací o mně se dozvíte zde

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This